+48 61 6247554
+48 61 6247557
biuro@powerspartner.pl

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Mechanik maszyn budowlanych
Miejsce pracy: Czapury

Opis stanowiska:

Stanowisko samodzielnego mechanika maszyn budowlanych typu: koparki, koparko-ładowarki, ładowarki i inny sprzęt budowlany.

Wymagania:

  • aktualne doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych (koparki, koparko-ładowarki, ładowarki),
  • mile widziane doświadczenie w autoryzowanym serwisie maszyn budowlanych CAT, VOLVO, JCB, KOMATSU, itp.,
  • bardzo dobra znajomość silników diesla,
  • gotowość do pracy w nadgodzinach,
  • doświadczenie w naprawie silników, przekładni, siłowników, mostów, reduktorów itp.,
  • samodzielność w pracy, uprawnienia na wózek widłowy będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia operatorskie na koparki i ładowarki będą dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość technicznego języka angielskiego mile widziana,
  • minimum 2 lata doświadczenia  w zawodzie,
  • mile widziane uprawnienia spawacza lub tokarza.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • samochód serwisowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagane dokumenty:

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  • kopie dokumentów potwierdzających przebieg zatrudnienia,
  • list motywacyjny oraz informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2018 r., poz. 917 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, adres do korespondencji, numer telefonu i adres e-mail do kontaktu, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

 Inne informacje:

Prosimy o zamieszczenie i podpisanie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Powers Partner sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w przesłanych przez mnie CV i liście motywacyjnym przesłanych przeze mnie do celów prowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego na aplikowane stanowisko.”

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Powers Partner sp. z o.o. zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

Prosimy o dołączenie podpisanego oświadczenia o ochronie danych osobowych, wzór w załączniku.

 Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych (PDF) (DOC)

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie cv na adres biuro@powerspartner.pl.
Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

mmm