+48 61 6247554
+48 61 6247557
biuro@powerspartner.pl

Części CAT

Katalog części do CAT. W naszej ofercie znajduje się ponad 1000 nowych części do Catepillar. W naszym bogatym asortymencie części CAT takie jak cewki, alarmy, czujniki czy hamulce do maszyn marki Caterpillar. Caterpillar jest to amerykańska firma produkująca maszyny budowlane i górnicze, jeden z liderów tej branży. Części, które mamy w asortymencie zarówno są częściami używanymi jak i częściami nowymi, tak więc każdy znajdzie opcję, która mu najbardziej pasuje. 

Powers Partner jest renomowanym dostawcą oryginalnych części CAT. Jako niezależny dostawca  jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko najlepszy wybór części do ciężkich maszyn, ale również serwis do napraw i konserwacji maszyn budowlanych. Od 2009 roku pomagamy firmom z branży budowlanej, rolniczej, wydobywczej i innym w ulepszaniu produkcji i obniżaniu kosztów eksploatacji dzięki dużemu asortymentowi wysokiej jakości części CAT.

Właściwe dobrane części Cat do Twojego sprzętu może zapobiec kosztom przestoju. Od śrub po paski klinowe, od podwozi po hydraulikę. Firma Powers Partner oferuje niezrównane zapasy części, aby utrzymać Twój sprzęt w doskonałym stanie. Znajdziesz tu tysiące części Cat lub zamienniki których potrzebujesz.

Części CAT

Oryginalne części CAT są wykonane z najwyższej jakości materiału i zostały zaprojektowane i wyprodukowane w celu zapewnienia stałej wydajności. Używanie części innych niż CAT może pozbawić Cię cennego czasu pracy maszyny i zmniejszyć szczytową wydajność maszyny. Sprzęt CAT znany jest z trwałości przez lata, a nawet dekady.

Linia produktów części CAT wyznacza standardy dla branży budowlanej. Bezpieczeństwo, wydajność, niezawodność i komfort operatora są najważniejsze w każdej maszynie. Powers Partner dostarczy wszystkie niezbędne części CAT do funkcjonowania każdej maszyny.

Nasze zobowiązanie do posiadania najlepszego wyboru części CAT oznacza dostarczanie rozwiązań dla szerokiej gamy branż. Obejmuje to koparki i wiertarki do prac wydobywczych, rozdrabniaczy oraz systemy przenośników dla przedsiębiorstw górniczych.

Pomoc serwisowa

Bycie dostawcą części do ciężkiego sprzętu oznacza więcej niż tylko sprzedaż. Powers Partner z dumą oferuje obszerną obsługę zespołu przeszkolonych fabrycznie ekspertów. Pomożemy utrzymać Twój sprzęt na najwyższym poziomie dzięki konserwacji zapobiegawczej i zaawansowanym narzędziom diagnostycznym. W przypadku awarii, będziemy tam, gdzie nas potrzebujesz. Serwis na miejscu, o dowolnej porze, w dzień i w nocy.

mmm