+48 61 6247554
+48 61 6247557
biuro@powerspartner.pl

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Doradca Handlowy
Miejsce pracy: Czapury

Opis stanowiska:

  • przygotowanie i prowadzenie procesu sprzedaży części do maszyn budowlanych,
  • współtworzenie i rozwój kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami,
  • aktywne poszukiwanie klientów,
  • analiza trendów sprzedaży w regionie,
  • porównywanie do konkurencji.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe: mechanika, budowa maszyn,
  • doświadczenia w sprzedaży części do maszyn/urządzeń/samochodów ciężarowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office),
  • prawa jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilną i rozwojową pracę w młodym zespole,
  • motywacyjny pakiet wynagradzania,
  • szkolenia w zakresie wiedzy produktowej i sprzedażowej,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy.

Mechanik maszyn budowlanych

Stanowisko samodzielnego mechanika maszyn budowlanych typu: koparki, koparko-ładowarki, ładowarki i inny sprzęt budowlany.

Wymagania:

  • aktualne doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych (koparki, koparko-ładowarki, ładowarki),
  • mile widziane doświadczenie w autoryzowanym serwisie maszyn budowlanych CAT, VOLVO, JCB, KOMATSU, itp.,
  • bardzo dobra znajomość silników diesla,
  • gotowość do pracy w nadgodzinach,
  • doświadczenie w naprawie silników, przekładni, siłowników, mostów, reduktorów itp.,
  • samodzielność w pracy, uprawnienia na wózek widłowy będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia operatorskie na koparki i ładowarki będą dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość technicznego języka angielskiego mile widziana,
  • minimum 2 lata doświadczenia  w zawodzie,
  • mile widziane uprawnienia spawacza lub tokarza.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • samochód serwisowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie cv na adres biuro@powerspartner.pl.
Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."