+48 61 6247554
+48 61 6247557
biuro@powerspartner.pl

Serwis, naprawa maszyn budowlanych Caterpillar, Komatsu, JCB, Volvo

Powers Partner jest w stanie obsłużyć niemal każdą markę sprzętu budowlanego oraz większość modeli ciężkich maszyn występujących obecnie na rynku. Dysponujemy wszystkim, czego Twoja firma potrzebuje. Zawsze dopasujemy się do Twoich potrzeb serwisowych.

Zapewniamy utrzymanie sprzętu budowlanego w najlepszej kondycji technicznej aby zapewnić ciągłość pracy w Twojej firmie. Dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że na każdym etapie serwisowania Twojego ciężkiego sprzętu, prowadzone działania są zgodne z wytycznymi producentów oraz z najwyższymi standardami obsługi maszyn budowlanych.

Profesjonalizm, rzetelność, bogate doświadczenie oraz nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Misją, która przyświeca naszym działaniom jest realizowane z pasją, kompetentne wsparcie użytkowników maszyn budowlanych. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy m.in. wysokiej klasy serwis maszyn Volvo, Caterpillar i Komatsu. Jesteśmy w stanie obsłużyć większość modeli ciężkich maszyn występujących obecnie na rynku.

Dbamy o to, by oferowany przez nas serwis maszyn Volvo spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Reagujemy szybko i działamy rzetelnie. Jesteśmy w stanie usunąć każdy problem techniczny, dzięki czemu Państwa maszyny budowlane znów będą funkcjonować bez zarzutu. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści, dzięki czemu prowadzony przez nas serwis maszyn Volvo to w pełni profesjonalna i niezawodna pomoc techniczna, będące bardzo wygodnym dla Państwa rozwiązaniem.

Sekretem odniesionego przez nas sukcesu jest to, że zawsze dopasowujemy się do potrzeb serwisowych Klienta. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

O SERWISIE

Nasze usługi zawsze utrzymywane są krok przed konkurencją. Wyższe standardy, które oferujemy, upewniają naszych klientów, że otrzymują oni najlepsze części oraz profesjonalne serwisowanie. Gwarantujemy jakość naszych działań i wiemy, że klienci będą zadowoleni z uzyskanych efektów.

REMONTY

Nieważne, czy zarządzasz kilkoma maszynami czy całą flotą. Zawsze potrzebujesz szybkiego dostępu do właściwych części i odpowiednich narzędzi. Nie możesz czekać. Powers Partner zapewnia doskonały system remontów bieżących oraz konserwacyjnych dla Twoich maszyn budowlanych.

PRZEGLĄDY

Nasze zadanie to zapobieganie problemom ze sprzętem zanim one wystąpią. Inspekcje i diagnostyka jakie przeprowadzamy pozwolą oszczędzać Twoje pieniądze. Nie musisz ich już wydawać na kosztowne i czasochłonne naprawy. Powers Partner - to najlepsze wsparcie techniczne w branży.

mmm