+48 61 6247554
+48 61 6247557
biuro@powerspartner.pl

Serwis maszyn budowlanych oraz nowe i używane części do CAT, Komatsu, VOLVO, JCB.

Firma Powers Partner Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2009 r. Głównym profilem firmy jest sprzedaż części do maszyn budowlanych Caterpillar, Komatsu, JCB oraz Volvo, części do mostów i skrzyń biegów ZF i CARRARO oraz części do silników morskich i agregatów Caterpillar, Perkins.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem części silnikowych produkcji IPD.

Nasza oferta obejmuje części cat i podzespoły do koparko-ładowarek, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, ładowarek, spycharek, silników, silników morskich, agregatów prądotwórczych, hydrauliki siłowej. Powers Partner świadczy również usługi związane z remontami silników, remontami maszyn, regeneracją pomp hydraulicznych, hydrauliką siłową, serwisem maszyn. Ponadto warto sprawdzić nasza ofertę części perkins i części jcb.

Oferujemy szeroki wybór części oryginalnych i zamienników, nowych i używanych, atrakcyjne ceny, szybkie terminy realizacji. Służymy pomocą w prawidłowym doborze części zamiennych, ich właściwym zastosowaniu oraz w innych aspektach eksploatacji i napraw maszyn i silników. Do Państwa dyspozycji mamy również serwis mobilny.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.


Części do maszyn budowlanych

Powers Partner - Zobowiązanie do spełniania oczekiwań.

O SERWISIE

Nasze usługi zawsze utrzymywane są krok przed konkurencją. Wyższe standardy, które oferujemy, upewniają naszych klientów, że otrzymują oni najlepsze części oraz profesjonalne serwisowanie. Gwarantujemy jakość naszych działań i wiemy, że klienci będą zadowoleni z uzyskanych efektów.

REMONTY

Nieważne, czy zarządzasz kilkoma maszynami czy całą flotą. Zawsze potrzebujesz szybkiego dostępu do właściwych części i odpowiednich narzędzi. Nie możesz czekać. Powers Partner zapewnia doskonały system remontów bieżących oraz konserwacyjnych dla Twoich maszyn budowlanych.

PRZEGLĄDY

Nasze zadanie to zapobieganie problemom ze sprzętem zanim one wystąpią. Inspekcje i diagnostyka jakie przeprowadzamy pozwolą oszczędzać Twoje pieniądze. Nie musisz ich już wydawać na kosztowne i czasochłonne naprawy. Powers Partner - to najlepsze wsparcie techniczne w branży.