+48 61 6247554
+48 61 6247557
biuro@powerspartner.pl

Szanowni Państwo,

W związku z rozwojem epidemii koronawirusa (COVID-19) w Polsce i dynamicznym wzrostem zachorowań, w celu zminimalizowania zagrożeń zarażania się przez kontakt osobisty – PRZED CHĘCIĄ ODEBRANIA ZAMÓWIONYCH CZĘŚCI OSOBIŚCIE LUB SPOTKANIA W CELU OMÓWIENIA REALIZACJI USŁUGI/SERWISU W SIEDZIBIE NASZEJ FIRMY NA UL. POZNAŃSKIEJ W CZAPURACH PROSIMY O KONTAKT.

Wszystkich Państwa prosimy o:

- kontakt telefoniczny – 795 559 811 / 61 624 75 54 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w miarę możliwości opłacanie zamówień z góry i przesyłanie mailowo potwierdzenia przelewu na powyższy adres – na tej podstawie zamówienia będą realizowane od ręki, bez opóźnień – tak, żeby uniknąć płatności gotówką.

Sprzedaż wysyłkowa realizowana jest bez zmian. Zachęcamy wszystkich Państwa do korzystania z tego rodzaju zakupów dla bezpieczeństwa nas wszystkich.

W przypadku WYJĄTKOWYCH SYTUACJI pozostawiamy możliwość – tylko i wyłącznie – ODEBRANIA (złożyć zamówienie należy telefonicznie) paczki z naszej siedziby, ale tylko i wyłącznie po uprzednim ustaleniu telefonicznym wszystkich szczegółów (sposób płatności/godziny odbioru) z nami. Natomiast NIE BĘDZIE możliwości wymiany i wystawienia korekty na części w tym samym dniu z uwagi na potrzebę dezynfekcji.

SERWIS MASZYN

Mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno pracowników Państwa jak i Power Partner wymaga się zachowania działań prewencyjnych zgodnie z poniższymi wytycznymi:

Na chwilę obecną serwis wykonuje naprawy i dostarcza części zgodnie z zamówieniami naszych klientów. Naszym wspólnym celem jest, żeby utrzymać taki stan do czasu, kiedy ryzyko zachorowania zostanie zminimalizowanie lub całkowicie zaniknie. Mając na uwadze powyższe, nasi pracownicy zostali poinstruowani o możliwości odmowy wykonania usługi w przypadku niestosowania się do powyższych podstawowych zasad bezpiecznej współpracy.

• przy zgłoszeniu serwisowym należy informować przedstawiciela spółki Powers Partner o ewentualnych stwierdzonych w Państwa firmie przypadkach: zarażenia koronawirusem, poddania osób kwarantannie lub jakichkolwiek innych przypadkach mających wpływ na rozprzestrzeniania się zagrożenia zachorowaniem. Informacja anonimowa.
• podczas wykonywania czynności serwisowych przez naszych pracowników wymaga się utrzymania minimalnej odległości 2m pomiędzy naszymi serwisantami, a przedstawicielami klienta.
• zakazuje się stanowczo przebywania z serwisantem w kabinie maszyny
• czynności diagnostyczne wymagające kontaktu z operatorem powinny się odbywać przy zachowaniu bezpiecznej odległości, ewentualnie przy użyciu telefonu komórkowego

Bardzo prosimy o poważne podejście do sytuacji, cierpliwość i zrozumienie.
O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Serwis maszyn budowlanych oraz nowe i używane części do CAT, Komatsu, VOLVO, JCB.

Firma Powers Partner Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2009 r. Głównym profilem firmy jest sprzedaż części do maszyn budowlanych Caterpillar, Komatsu, JCB oraz Volvo, części do mostów i skrzyń biegów ZF i CARRARO oraz części do silników morskich i agregatów Caterpillar, Perkins.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem części silnikowych produkcji IPD.

Nasza oferta obejmuje części cat i podzespoły do koparko-ładowarek, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, ładowarek, spycharek, silników, silników morskich, agregatów prądotwórczych, hydrauliki siłowej. Powers Partner świadczy również usługi związane z remontami silników, remontami maszyn, regeneracją pomp hydraulicznych, hydrauliką siłową, serwisem maszyn. Ponadto warto sprawdzić nasza ofertę części perkins i części jcb.

Oferujemy szeroki wybór części oryginalnych i zamienników, nowych i używanych, atrakcyjne ceny, szybkie terminy realizacji. Służymy pomocą w prawidłowym doborze części zamiennych, ich właściwym zastosowaniu oraz w innych aspektach eksploatacji i napraw maszyn i silników. Do Państwa dyspozycji mamy również serwis mobilny.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.


Części do maszyn budowlanych

Powers Partner - Zobowiązanie do spełniania oczekiwań.

O SERWISIE

Nasze usługi zawsze utrzymywane są krok przed konkurencją. Wyższe standardy, które oferujemy, upewniają naszych klientów, że otrzymują oni najlepsze części oraz profesjonalne serwisowanie. Gwarantujemy jakość naszych działań i wiemy, że klienci będą zadowoleni z uzyskanych efektów.

REMONTY

Nieważne, czy zarządzasz kilkoma maszynami czy całą flotą. Zawsze potrzebujesz szybkiego dostępu do właściwych części i odpowiednich narzędzi. Nie możesz czekać. Powers Partner zapewnia doskonały system remontów bieżących oraz konserwacyjnych dla Twoich maszyn budowlanych.

PRZEGLĄDY

Nasze zadanie to zapobieganie problemom ze sprzętem zanim one wystąpią. Inspekcje i diagnostyka jakie przeprowadzamy pozwolą oszczędzać Twoje pieniądze. Nie musisz ich już wydawać na kosztowne i czasochłonne naprawy. Powers Partner - to najlepsze wsparcie techniczne w branży.