+48 61 6247554
+48 61 6247557
biuro@powerspartner.pl

REMONTY

Nieważne, czy zarządzasz kilkoma maszynami czy całą flotą. Zawsze potrzebujesz szybkiego dostępu do właściwych części i odpowiednich narzędzi. Nie możesz czekać. Powers Partner zapewnia doskonały system remontów bieżących oraz konserwacyjnych dla Twoich maszyn budowlanych.

Szybkie i sprawne działania naszych techników zapewniają efektywność pracy Twojej firmy. Działamy zarówno w wyspecjalizowanym zakładzie serwisowym jak i w terenie. W zależności od potrzeb Twojej firmy.

Remonty kapitalne silników Zespół fachowców firmy Powers Partner posiada odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu remontów kapitalnych silników Caterpillar. Wykonujemy kompletne remonty kapitalne silników. Wycena usług poprzedzona jest szczegółowa weryfikacją poszczególnych zespołów silnika oraz pompy wtryskowej. Wykorzystujemy najwyższej jakości części zamienne stosowane przez producentów.

Remonty układów zasilania Nowoczesne systemy zasilania stosowane w maszynach budowlanych wymagają od użytkowników najwyższej staranności obsługi. Szczególnie ważne jest zwrócenie uwagi na jakość serwisu oraz dbanie o regularną konserwację. Nowoczesny ciężki sprzęt budowlany stawia bardzo wysokie wymagania przed firmami serwisującymi. Posiadanie urządzeń do diagnozy elektronicznej to dziś absolutne minimum pozwalające na rozpoczęcie prac naprawczych. Powers Partner świadczy wysoce efektywne usługi z zakresu remontów układów zasilania. Z przyjemnością podejmiemy się przeprowadzenia kompleksowej obsługi układów zasilania oraz ich diagnozy i konserwacji, jak też modernizacji i naprawy. W każdym przypadku przedstawiamy klientowi zakres modernizacji i napraw. Elementy przeznaczone do modernizacji dobieramy zawsze z uwzględnieniem kosztów, jakości oraz preferencji klienta. Zawsze jesteśmy w stanie przedstawić aktualną dokumentację techniczną, potwierdzającą nasze działania.

mmm