+48 61 6247554
+48 61 6247557
biuro@powerspartner.pl

Części IPD

Od ponad roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem części zamiennych IPD do silników Caterpillar.
Industrial Parts Depot jest firmą z sześćdziesięcioletnim doświadczeniem, produkującą części zamienne silników dla potrzeb rynku przemysłowego , wydobywczego oraz morskiego .

Części z firmy IPD cechuje ich wysoka jakość, identyczna jak części oryginalnych Caterpillar, Cummins, Detroit, Waukesha.

Silniki Caterpillar , Cummins, Detroit, Waukesha są wykorzystywane w wielu aplikacjach lądowych, takich jak awaryjne agregaty prądotwórcze, maszyny budowlane i agregaty prądotwórcze napędzane biogazem pozyskiwanym z wysypisk śmieci.

Firma IPD dostosowała technologicznie swoje produkty do silników gazowych , które napędzane są gazem najgorszej jakości, pozyskiwanym z wysypisk śmieci.

Opracowano specjalne materiały, z których wykonane są części do głowic cylindrowych, takie jak: gniazda, zawory, prowadnice, oraz materiały, z których wykonane są tuleje cylindrowe, tłoki i pierścienie tłokowe. Pozwoliło to firmie IPD przejąć rynek dostaw dla silników agregatowych pracujących na wysypiskach śmieci.

Operatorzy tych silników porównali żywotność części produkowanych przez firmę IPD z częściami oryginalnymi firmy Caterpillar. Okazało się, że rachunek ekonomiczny jest korzystniejszy, gdy stosuje się części zamienne firmy IPD.

Gwarancja na części zamienne produkowane przez firmę IPD wynosi standardowo 12 m-cy lub 3600h; dla części do samochodów w tym turbin i elementów do turbin – 2 lata bez limitu godzin; dla części zamiennych do silników gazowych – 2 lata bez limitu godzin z wyłączeniem części do głowic cylindrowych, turbin i elementów do turbin. Gwarancja na turbiny i ich części wynosi tu 12 m-cy bez limitu godzin.

IPD produkty

Produkty IPD dla PRZEMYSŁU WIERTNICZEGO

Produkty IPD na potrzeby BUDOWNICTWA I PRZEMYSŁU WYDOBYWCZEGO

Produkty IPD na potrzeby SILNIKÓW DO AGREGATÓW

Polityka gwarancji IPD

mmm